دانلود فلش پلیر

دانلود آخرین نسخه از فلش پلیر برای بروزر Firefox and Opera

دانلود آخرین نسخه از فلش پلیر برای ویندوز و بروزر Internet Explorer

…………………………………………………………

“سوالات معمول در دانلود فلش پلیر”

* بروزر چیست ؟

بروزر همان پنجره ایست که اکنون در آن قرار دارید . ممکن است شما با بروزر “اینترنت اکسپلورر” یا بروزر” فایرفاکس” یا بروزر “اپرا” و یا … به دنیای اینترنت وارد شدید.

…………………………………………………………………………………………..

* فلش پلیر چیست ؟

نرم افزار فلش پلیر نوعی برنامه کمکی هست که بعد از نصب آن شما می توانید هرگونه سایتی که در طراحی از فرمت فلش پلیر تبعیت می کند ، را اجرا نمایید.

لازم به ذکر است که سایت های زیادی هستند که به دلیل زیبای و پویایی بیشتر بر اساس فرمت فلش طراحی میگردد که برای اجرای چنین سایت هایی نیاز به برنامه  “فلش پلیر” داریم.

…………………………………………………………………………………………..

* چرا در حالی که روی رایانه من برنامه فلش پلیر نصب می باشد، سایت های تحت فرمت فلش غیر فعال هستند ؟

در این سوال چندین جواب مطرح شده است :

۱- ممکن است شما اشتباها فلش پلیر مثلاً فایرفاکس را نصب نموده اید ولی با بروزر غیر از فایر فاکس مثلاً اینترنت اکسپلورر وارد سایتی شده ایید که در قالب فلش طراحی گردیده .در حالی که شما برای اجرای سایت های تحت فرمت فلش حتماً باید از بروزر فایر فاکس استفاده نمایید.

۲- ولی ممکن است در حالی که فلش پلیر فایر فاکس را نصب نموده اید بازهم سایت مورد نظرتون که در قالب فلش طراحی شده اجرا نشود . در جواب این سوال میتوان گفت ممکن است ورژن فلش پلیری که نصب نموده ایید از ورژن فلش پلیری که بر روی آن سایت است ، کمتر باشد.مثلاً برای اجرای تور های مجازی شرکت پانوسازان باید فلش پلیری که نصب نموده ایید از ورژن ۹ به بالا باشد.

…………………………………………………………………………………………..

برای راحتی شما دوستان عزیز ۲ نسخه از ورژن ۱۰ برای بروزرهای مختلف (و حتی اجرای فایل های exe تحت فرمت فلش دررایانه (PC)) را برای شما در سایت قرار داده ایم که شما می توانید بعد ازاجرای مراحل زیر به تماشای تور های مجازی شرکت پانوسازان بپردازید :

الف – دانلود نسخه مورد نظر

ب – بستن تمام پنچره های بروزری که با آن می خواهید نرم افزار فلش را بر روی آن  اجرا نمایید.(زیرا تا زمانی که پنجره بروزر شما باز هست نرم افزار فلش پلیر،نصب نمی گردد.)

…………………………………………………………………………………………..

دنیا دنیا شادی برای شاد ترین های دنیا …

” پانوسازان “